Nádherný šampón
Tento šampón som si veľmi obľúbila, balenie je krásne a je ho veľa. Vonia super, chcel som to zvýrazniť. Má príjemnú textúru. Veľmi pení a milujem čistý pocit, ktorý na mojich vlasoch zanecháva. Tiež sa mi páči, aké jemné zanechal moje vlasy, super rozmotané. Veľmi sa mi to páčilo a odporúčam.
Komentár k vzorovému produktu
Komentár z VŠETKO MÄKKÉ PUZDRO - Preložené Googlom